رنگ کردن اصلاح طلبان اصلاح طلب جهانگیری اصلاح طلبان

رنگ کردن: اصلاح طلبان اصلاح طلب جهانگیری اصلاح طلبان

گت بلاگز اخبار اجتماعی توضیح وزارت بهداشت راجع به علت فوت کودک کرمانشاهی

سخنگوی وزارت بهداشت به شایعاتی راجع به فوت کودکی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه پاسخ داد.

توضیح وزارت بهداشت راجع به علت فوت کودک کرمانشاهی

توضیح وزارت بهداشت راجع به علت فوت کودک کرمانشاهی

عبارات مهم : زلزله

سخنگوی وزارت بهداشت به شایعاتی راجع به فوت کودکی در مناطق زلزله زده کرمانشاه پاسخ داد.

ایسنا نوشت:ایرج حریرچی در نشست خبری امروز در پاسخ به سوالی راجع به فوت کودکی در مناطق زلزله زده کرمانشاه و شایعاتی که دراین زمینه در اینترنت منتشر شده، گفت: در این مناطق مواردی که به پرسنل پزشکی مراجعه شده است بود، مورد پیگیری قرار گرفته اند و کارها درمانی برایشان انجام شده است هست. ولی این که کسی با تاخیر به دکتر مراجعه کرده باشد، عنوان دیگری هست. باید توجه کرد در مدت دو ماه اخیر پنج کودک در این مناطق به پزشکان حاضر در منطقه مراجعه کرده اند که ۳ موردشان در بخش خوابیدن هستند و شرایط مناسبی دارند و به زودی ترخیص می شوند.

توضیح وزارت بهداشت راجع به علت فوت کودک کرمانشاهی

وی گفت: در مناطق زلزله زده شرایط به گونه ای است که ممکن است مردم و کودکان بیمار شوند، شایعاتی که راجع به فوت یک بیمار در اینترنت پخش شد، در واقع در آذرماه اتفاق افتاده بود و این کودک به علت اختلال ژنتیکی مادرزادی فوت شده است بود. به هر حال ما موظفیم ارائه خدمات مناسب را در مناطق زلزله زده داشته باشیم. بر این اساس از نظر تعداد پرنسل و تجهیزات در شهرستان سرپل ذهاب و مناطق مجاور بیش از گذشته تسهیلات فراهم کرده ایم؛ آیا که با وجود زلزله پرسشها زیاد شده است است.

وی در پاسخ به پرسش دیگری در باره اوضاع بهداشتی این مناطق از نظر داشتن حمام و سرویس بهداشتی گفت: در این زمینه مسئولان تلاش های مورد نیاز را انجام می دهند و وزارت بهداشت در این حوزه دو کار می تواند انجام دهد؛ یکی همکاری طلبی از سایر دستگاه ها و دیگری بررسی ْآب و غذایی که در این مناطق توزیع می شود بر این اساس اگر آب و غذایی که در این توزیع می شود بهداشتی نباشد از توزیع آن جلوگیری می کنیم در حال حاضر در این مناطق شرایط بهداشتی مطلوب است و امیدواریم بهتر شود.

سخنگوی وزارت بهداشت به شایعاتی راجع به فوت کودکی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه پاسخ داد.

واژه های کلیدی: زلزله | بهداشت | بهداشتی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz