رنگ کردن اصلاح طلبان اصلاح طلب جهانگیری اصلاح طلبان

رنگ کردن: اصلاح طلبان اصلاح طلب جهانگیری اصلاح طلبان

گت بلاگز اخبار اجتماعی تدوین آئین نامه جهت جلوگیری از فامیل سالاری ، ملاک انتصابات شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران رزومه نیست

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعلام شرح دقیق انتصابات انجام شده است در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از نظر سن، تخصص و گرایش

تدوین آئین نامه جهت جلوگیری از فامیل سالاری ، ملاک انتصابات شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران رزومه نیست

ملاک انتصابات شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران رزومه نیست/ تدوین آئین نامه جهت جلوگیری از فامیل سالاری

عبارات مهم : ایران

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعلام شرح دقیق انتصابات انجام شده است در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از نظر سن، تخصص و گرایش سیاسی تاکید کرد: رزومه ملاک انتصابات شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران نیست.

به گزارش ایسنا، ابراهیم شیخ با تاکید بر اینکه نظر شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت انتصابات مدیران رزومه نیست، اظهار کرد: نظر شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران این نیست که افراد براساس روزمه مورد ارزیابی و انتصاب قرار گیرند. بدیهی است که داشتن استعداد و توانایی انجام کار، اهمیت فراتری از روزمه دارد.

تدوین آئین نامه جهت جلوگیری از فامیل سالاری ، ملاک انتصابات شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران رزومه نیست

وی با اشاره به اینکه رویکردهای نوین علمی بر استعدادها و توانایی های افراد جهت مدیریت تاکید دارد، تصریح کرد: جوانان منشاء نوآوری، خلاقیت و ارائه راهکارهای خلاقانه در حل پرسشها و معضلات هستد که شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران همواره با تاکید بر جوانگرایی توصیه اکیدی جهت استفاده از جوانان، بالاخص افرادی که با رویکردهای مدیریت تازه و همسو با گزینش مردم داشته است.

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به فراوانی انتصابات مدیران شهری از ابتدای مدیریت جدید، خاطرنشان کرد: تاکنون 28.5 درصد از پست های مدیریتی به افراد زیر 40 سال، 30.2 به افراد بالای 50 سال، 41.3 درصد انتصابات افراد بین 40 تا 50 سال بوده است که با نگاهی اجمالی به آمار ذکر شده است 30 درصد پست های مدیریتی در اختیار جوانان 30 تا 40 سال قرار گرفته و گواهی بر توجه مدیریت شهری به جوانگرایی است.

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعلام شرح دقیق انتصابات انجام شده است در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از نظر سن، تخصص و گرایش

وی با اشاره به گرایش سیاسی مدیران منصوب شده است نیز خاطرنشان کرد: در بین مدیران منصوب شده است 36.5 درصد از افراد گرایش سیاسی پررنگ اصلاح طلبی داشته اند،6.3 درصد مدیران، منتسب به اصولگرایان هستند و مابقی مدیران از افراد مستقلی هستند که گرایش سیاسی پررنگی نداشته و در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با مدیریت شهری تازه همسو و آمادگی همکاری و به اشتراک گذاشتن تخصص و تجربه خود در سیستم مدیریت شهری تازه هستند.

شیخ با بیان اینکه تخصص مدیران منصوب شده است در دوره مدیریت تازه نیز قابل دفاع هست، گفت: 20.5 درصد مدیران دارای مدرک دکتری ، 54 درصد افراد مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر و مابقی دارای مدرک لیسانس هستند که نشان می دهد که ملاک انتصابات شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران علاوه بر توجه به جوانگرایی، تخصص گرایی نیز بوده است که قابل دفاع بوده و تلاش شده است با به کارگیری نخبگان علمی و تجربی، از شور و خلاقیت جوانی در کنار گرایشات اصلاح طلبی استفاده شود.

وی از تدوین آئین نامه ای جهت انتصابات در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد و گفت: این آئیین نامه با توجه خاص به جوانان و جلوگیری از فامیل سالاری و تبارگرایی، به عنوان شرط اساسی تدوین شده است است و توجه خاص ای به افرادی که همسو با نظام مدیریت شهری تازه دارد.

تدوین آئین نامه جهت جلوگیری از فامیل سالاری ، ملاک انتصابات شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران رزومه نیست

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، معاون توسعه منابع انسانی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران خاطرنشان کرد: این آئین نامه در کنار ارزیابی های دقیق علمی و موشکافانه می تواند به تقویت نظام انتصابات در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران کمک کند.

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | شهردار | مدیریت | مدیریت | شهرداری | انتصابات | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz