رنگ کردن اصلاح طلبان اصلاح طلب جهانگیری اصلاح طلبان

رنگ کردن: اصلاح طلبان اصلاح طلب جهانگیری اصلاح طلبان

گت بلاگز اخبار حوادث احتمال قتل در پرونده سقوط مرگبار به چاه

پرونده سقوط مرگبار مردی به داخل چاه در بزرگراه ستاری، با شکایت همسر او وارد فاز جنایی شد. این زن احتمال قتل شوهرش را به خاطر اختلاف حساب مطرح کرده است. 

احتمال قتل در پرونده سقوط مرگبار به چاه

احتمال قتل در پرونده سقوط مرگبار به چاه

عبارات مهم : پرونده

پرونده سقوط مرگبار مردی به داخل چاه در بزرگراه ستاری، با شکایت همسر او وارد فاز جنایی شد. این زن احتمال قتل شوهرش را به خاطر اختلاف حساب مطرح کرده هست.

به گزارش جام جم، عصر چهارشنبه گذشته در تماس پسران فوتبالیست با کلانتری 135 آزادی تهران، ماموران از سقوط مرگبار دو نفر به داخل چاهی در زیر پل ستاری پایتخت کشور عزیزمان ایران باخبر شدند. ماموران که در آنجا حاضر شدند، مشاهده کردند آتش نشانان جسد یک نفر و پیکر مجروح مرد دیگری را از چاه خارج کرده اند. خودروی وانت آنها نیز در همان حوالی کشف شد.

احتمال قتل در پرونده سقوط مرگبار به چاه

با دستور بازپرس محسن مدیرروستا، کشیک قتل پایتخت کشور عزیزمان ایران تحقیقات شروع شد. دیروز خانواده مرد فوت شده است شناسایی و با حضوردر کلانتری از دوست همسرشان ـ مرد مصدوم ـ و مسئولان شهرداری شکایت کردند.

همسر مرد فوت شده است به افسر تحقیق گفت: حاصل ازدواج من و همسرم دو دختر 12 و هشت ساله هست. شوهرم موادغذایی به مغازه داران می فروخت. چند روز پیش از مرگش جهت دریافت طلب هایش از مغازه داران بیرون اقدام کرد، ولی در گفت وگو با آنها متوجه شد دوستش ـ مرد مصدوم ـ به جای او نزد مغازه داران رفته و طلبش را گرفته و با این تکنیک از شوهرم کلاهبرداری کرده است.

پرونده سقوط مرگبار مردی به داخل چاه در بزرگراه ستاری، با شکایت همسر او وارد فاز جنایی شد. این زن احتمال قتل شوهرش را به خاطر اختلاف حساب مطرح کرده است. 

وی ادامه داد: شوهرم به خاطر خیانت دوستش خیلی ناراحت بود و با او اختلاف و درگیری پیدا کرده بود. شامگاه چهارشنبه در تماس پلیس متوجه ماجرای فوت شوهرم شدم. گمان می کنم دوست شوهرم قصد جان او را داشته که با طراحی این اتفاق منجر به فوت شوهرم شده است هست. همچنین از مسئولان شهرداری بابت این که حفاظی روی چاه قرار نداده اند، شکایت دارم.

با توجه به شکایت این زن و پدر شوهرش، دوست مرد فوت شده است در بیمارستان دوباره مورد تحقیقات قرار داده شد و این بار با ادعای تازه مدعی شد آن روز در جست وجوی سرویس بهداشتی بوده اند که هر دو به داخل آن چاه سقوط کرده اند و یک روز در آنجا بوده اند تا این که روز بعد او نجات یافته، ولی دوستش به علت شدت صدمات فوت کرده است.

با دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار شد دوست مرد فوت شده است که تحت نظر پلیس هست، بعد از اصلاح مورد تحقیقات قرار گیرد. همچنین ماموران دوربین های مداربسته محل اتفاق را بررسی کرده تا علت ماجرا مشخص شود و از مسئولان شهرداری نیز تحقیق شود آیا چاه محل اتفاق فاقد حفاظ بوده است.

احتمال قتل در پرونده سقوط مرگبار به چاه

واژه های کلیدی: پرونده | تحقیقات | مسئولان | شهرداری | دوست شوهرم | شکایت کردن | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz