رنگ کردن اصلاح طلبان اصلاح طلب جهانگیری اصلاح طلبان

رنگ کردن: اصلاح طلبان اصلاح طلب جهانگیری اصلاح طلبان

گت بلاگز اخبار حوادث 3سال است به من تجاوز می‌کند / بیانات تکان‌دهنده دختر دانش‌آموز کلاس ششم راجع به راننده‌سرویس 64ساله

راننده سرویس مدرسه که متهم است یکی از دختران دانش‌آموز را طی چند سال، با ترساندن و خوراندن قرص ترامادول مورد تجاوز قرار داده، صبح دیروز هنگامی که در شعبه چهارم

بیانات تکان دهنده دختر دانش آموز کلاس ششم راجع به راننده سرویس 64ساله: 3سال است به من تجاوز می کند

عبارات مهم : ایران

راننده سرویس مدرسه که متهم است یکی از دختران دانش آموز را طی چند سال، با ترساندن و خوراندن قرص ترامادول مورد تجاوز قرار داده، صبح دیروز هنگامی که در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میزمحاکمه ایستاد منکر بیانات شاکی شد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: پیگیری به این واقعه هولناک ازچند ماه قبل و به دنبال شکایت والدین دختر نوجوانی کلید خورد که مدعی بودند فرزندشان از پنج سال پیش با ترساندن های راننده 64 ساله سرویس مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است.

در ابتدای این جلسه که صبح دیروز به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور قاضی واعظی- مستشار دادگاه – تحت پیگیری قرار گرفت، شاکی با صورت ای آشفته به تشریح شرح تلخ ترین لحظات زندگی اش پرداخت و گفت: «وقتی کلاس سوم دبستان بودم، یک روز که همه فرزند ها پیاده شدند، عمو الیاس به سراغم آمد و با ترساندن به من یک قرص داد و خوردم. چند دقیقه بعد که نیمه بیهوش شده است بودم به من تجاوز کرد. بعد هم به من گفت اگر در این باره به دیگران حرفی بزنم مرا می کشد. به همین خاطر از وحشت هیچ حرفی به هیچ کس نزدم و این ماجرا تا کلاس ششم ادامه داشت.

3سال است به من تجاوز می‌کند / بیانات تکان‌دهنده دختر دانش‌آموز کلاس ششم راجع به راننده‌سرویس 64ساله

ولی دیگر نمی توانستم ادامه بدهم چون فهمیده بودم این کار اشتباه است و بالاخره همه چیز را به پدر و مادرم گفتم. ولی افسوس که او من و زندگی ام را نابود کرد. حالا هم بشدت معتاد به ترامادول شده است ام. امروز هم اینجا حاضر شدم تا شکایت کنم و از شما قضات درخواست اشد مجازاتش را دارم. البته جهت صحت گفته هایم یک شاهد هم دارم. او همکلاسی ام به نام سوگند است و شهادت می دهد که الیاس من را به منزل اش می برد و با زور به من تجاوز می کرد.»

پس از آخر بیانات تکان دهنده دختر نوجوان، قضات از شاهد درخواست کردند در جایگاه قرار گیرد.دختر نوجوان در اظهاراتش گفت: «من بارها دیده بودم که راننده سرویس- الیاس- رؤیا را به منزل اش می برد.حتی الیاس چندین بار هم از من خواسته بود که به منزل اش بروم ولی چون رؤیا ماجراها را برایم تعریف کرده بود ترسیدم و هیچ وقت به آنجا نرفتم.»

راننده سرویس مدرسه که متهم است یکی از دختران دانش‌آموز را طی چند سال، با ترساندن و خوراندن قرص ترامادول مورد تجاوز قرار داده، صبح دیروز هنگامی که در شعبه چهارم

پس از آخر بیانات شاهد، متهم پای میز محاکمه ایستاد و در دفاع از خود تمامی ادعاهای دو دانش آموز را دروغ خواند و مدعی شد تمام این حرف ها ساخته و پرداخته ذهن دختربچه هاست. با این حال به دستور مدیر دادگاه، متهم به پزشکی قانونی معرفی شد تا بعد از بررسی های مورد نیاز و مدنظر قضات، راجع به این پرونده تصمیم گرفته شود.

واژه های کلیدی: ایران | دادگاه | راننده | تجاوز جنسی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz