رنگ کردن اصلاح طلبان اصلاح طلب جهانگیری اصلاح طلبان

رنگ کردن: اصلاح طلبان اصلاح طلب جهانگیری اصلاح طلبان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شباهت‌های تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و پرتغال یورو ۲۰۱۶

نشریه sportsman در گزارشی راجع به تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و موفقیت‌های آن در طول چند سال اخیر نوشت. این نشریه عملکرد تیم کشور عزیزمان ایران را همانن

شباهت‌های تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و پرتغال یورو ۲۰۱۶

شباهت های تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و پرتغال یورو ۲۰۱۶

عبارات مهم : ایران

نشریه sportsman در گزارشی راجع به تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و موفقیت های آن در طول چند سال اخیر نوشت. این نشریه عملکرد تیم کشور عزیزمان ایران را همانند عملکرد تیم ملی پرتغال در یورو ۲۰۱۶ دانسته هست.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران امشب در ساعت ۱۹:۳۰ آخرین دیدار خود را در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر سوریه برگزار خواهد کرد. نشریه انگلیسی زبان sportsman در گزارشی راجع به تیم ملی فوتبال ایران، نوشت: “ایران روزگاری در سال ۱۹۹۵ در رده یکصد و هشتم رنکینگ فیفا قرار داشت ولی در حال حاضر آنها در رده بیست و چهارم قرار دارد. پیشرفت کشور عزیزمان ایران از تیمی ضعیف در فوتبال به تیمی صاحب سبک و یکی از قدرتمندترین تیم های آسیا فوق العاده بوده هست. آنها اکنون جهت نخستین بار در تاریخ دو افزایش پی در پی به جام جهانی را تجربه می کنند.

شباهت‌های تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و پرتغال یورو ۲۰۱۶

هدایت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بر عهده کارلوس کی روش، سرمربی سابق رئال مادرید و مربی سابق منچستریونایتد هست. او در طول چند سال حضور در کشور عزیزمان ایران موفق شده است است نتیجه های خوبی را کسب کند و از پنج افزایش کشور عزیزمان ایران به جام جهانی دو افزایش را او رقم زده است.

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی قبلی در گروهی که آرژانتین، نیجریه و بوسنی و هرزگوین حضور داشتند عملکرد قابل قبولی داشت، ولی این عملکرد جهت افزایش به جام جهانی کافی نبود. مربی پرتغالی هر چند که به خاطر اختلاف با فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران تصمیم به کناره گیری از سمت خود گرفت ولی بار دیگر به تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بازگشت تا این بار افزایش به جام جهانی روسیه را تجربه کند.

نشریه sportsman در گزارشی راجع به تیم‌ ‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و موفقیت‌های آن در طول چند سال اخیر نوشت. این نشریه عملکرد تیم کشور عزیزمان ایران را همانن

ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از همان ابتدا با قدرت ظاهر شد و توانست سریعتر از تمامی تیم های آسیایی جواز حضور در جام جهانی را به دست آورد. هر چند که دو بازی جهت کشور عزیزمان ایران باقی مانده بود ملی پوشان ایرانی با پیروزی دو بر صفر برابر ازبکستان در حالی به جام جهانی ۲۰۱۸ راه یافتند که دوازده بازی پیاپی است که دروازه کشور عزیزمان ایران از نشده و هیچ تیمی در آسیا نتوانسته است به تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گل بزند.

با این حال همه تیم ملی کشور عزیزمان ایران در دفاع کردن خلاصه نمی شود. زوج سردار آزمون و مهدی طارمی در خط حمله تاثیر بسزایی در گلزنی های کشور عزیزمان ایران داشته است و باید این دو را زوجی موفق در فوتبال کشور عزیزمان ایران بدانیم.

عملکرد کشور عزیزمان ایران در این دوره را می توان با عملکرد تیم ملی فوتبال پرتغال در یورو ۲۰۱۶ مقایسه کرد. جایی که پرتغالی ها هم کم گل می زند ولی موثر بودند و این جهت موفقیت در تورنمنت ها موثر است.

شباهت‌های تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و پرتغال یورو ۲۰۱۶

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حال حاضر با کنار زدن ژاپن، استرالیا و کره جنوبی عالی ترین تیم آسیا هست. آن هم در شرایطی که در همین چند سال پیش آنها شرایط چندان خوبی نداشتند. هیچ کس نمی گوید که قرار است تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی برنده شود ولی رکورد ۱۲ بازی بدون گل خورده این را گوشزد می کند که کشور عزیزمان ایران قرار است کاری خاص در جام جهانی روسیه انجام دهد.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | افزایش | پرتغال | ایرانی | فوتبال | پرتغال | جام جهانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz