رنگ کردن اصلاح طلبان اصلاح طلب جهانگیری اصلاح طلبان

رنگ کردن: اصلاح طلبان اصلاح طلب جهانگیری اصلاح طلبان

محاکمه افسر پلیس به اتهام قتل عمد پسر16ساله

درسال 95 به‌دنبال اجرای طرح برخورد با خرده فروشان موادمخدر در یک پارک جنگلی در پایتخت مأموران پلیس که به‌دنبال دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر بودند ناگهان با..

ادامه مطلب

صاعقه در «سعادت آباد» جان یک شهروند را گرفت

به گزارش ایلنا، امروز ساعت ۱۶:۲۸ در پی رعد و برق در کوی فراز منطقه سعادت آباد ۲ نفر کشته و زخمی شدند. صاعقه در «سعادت آباد» جان یک شهرو..

ادامه مطلب

تصادف مرگبار در اتوبان شهید بابایی

سید جلال ملکی در گفت وگو با مهر با اعلام خبر تصادف مرگبار در بزرگراه شهید بابایی راجع به شرح این اتفاق اظهار کرد: ساعت ۱۳:۳۰ امروز اتفاق تصادف در مسیر غر..

ادامه مطلب

زلزله ۴ ریشتری قصرشیرین را لرزاند

به گزارش مهر، دقایقی پیش زمین لرزه ای به بزرگی ۴ ریشتر حوالی قصرشیرین را به لرزه درآورد. زلزله ۴ ریشتری قصرشیرین را لرزاند عبارات مهم : ریشتر ..

ادامه مطلب

جزییات دزدی مسلحانه ۴ کیلو طلا در عوارضی تهران-قم اعلام شد

جزئیات دزدی مسلحانه ۴ کیلو طلا در عوارضی تهران-قم از سوی رییس کلانتری ۱۷۱ شهید مصطفی خمینی تشریح شد. جزییات دزدی مسلحانه ۴ کیلو طلا در عوارضی..

ادامه مطلب

فروش آپارتمان اجاره‌ای به 5 نفر

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری فردی که به فروش واحد آپارتمانی اجاره‌ای خود به پنج نفر اقدام کرده و از این طریق یک میلیارد و 620 میلیون ریال کلا..

ادامه مطلب

احتمال تخریب ساختمان ، مهار آتش ساختمان اداری خیابان ولی عصر بعد از 24 ساعت ادامه دارد

عملیات امدادی نیروهای آتش نشان جهت مهار حریق ساختمان اداری واقع در خیابان ولی عصر(عج) به رغم گذشت حدود 24 ساعت همچنان ادامه دارد؛شهردار پایتخت کشور عزیزما..

ادامه مطلب

3سال است به من تجاوز می‌کند / بیانات تکان‌دهنده دختر دانش‌آموز کلاس ششم راجع به راننده‌سرویس 64ساله

راننده سرویس مدرسه که متهم است یکی از دختران دانش‌آموز را طی چند سال، با ترساندن و خوراندن قرص ترامادول مورد تجاوز قرار داده، صبح دیروز هنگامی که در ..

ادامه مطلب

قتل، آخر ارتباط شیطانی

ارتباط پنهانی مردی با زن متاهل به قتل شوهر زن منجر شد. متهم در جلسه دادگاه ادعای بی‌گناهی کرد.  قتل، آخر ارتباط شیطانی عبارات مهم : ارتباط ..

ادامه مطلب

کودک و همسرم را کشتم تا بیمه عمرشان را بگیرم!

مردی که در یک جنایت مسلحانه وحشتناک، همسر و فرزند ۱۱ ماهه اش را به نحوه فجیعی به قتل رسانده بود، انگیزه خود از این قتل را گرفتن بیمه عمرشان عنوان کرد...

ادامه مطلب