رنگ کردن اصلاح طلبان اصلاح طلب جهانگیری اصلاح طلبان

رنگ کردن: اصلاح طلبان اصلاح طلب جهانگیری اصلاح طلبان

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (658)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

مجریان قطعی تحویل سال ۹۷ مشخص شدند

به گزارش ایسنا، معاون سیما در نشستی که امروز ـ یکشنبه ـ ۲۰ اسفند ماه با عنوان برنامه های نوروزی شبکه های تلویزیونی برگزار شد، راجع به برنامه های تحویل ..

ادامه مطلب

«بدو رستم بدو» در ایتالیا مسابقه می‌کند

انیمیشن «بدو رستم بدو» به کارگردانی حسین ملایمی به جشنواره ای در ایتالیا می رود.  «بدو رستم بدو» در ایتالیا مسابقه می کند عبارات مهم ..

ادامه مطلب

«کیسی افلک» از مراسم اسکار از بین بردن شد

نام «کیسی افلک» بازیگر برنده اسکار از فهرست دعوت‌شدگان به مراسم اسکار ۲۰۱۸ خط خورد.  «کیسی افلک» از مراسم اسکار از بین بردن شد عبارات مه..

ادامه مطلب

«تابستان داغ» به داکا رسید

«تابستان داغ» به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی در بخش مسابقه فیلم های آسیایی جشنواره فیلم داکا به نمایش درمی‌آید. «تابست..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (557)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

انتقاد جمشید مشایخی از تولید فیلم‌های آپارتمانی

بازیگر فیلم سینمایی «کمال الملک» گفت: باید تفکر فیلمنامه‌نویسان و کارگردانان جهت تولید آثار سینمایی عوض کردن کند و به سمت معرفی لوکیشن‌های طبیعی و جا..

ادامه مطلب